A nem hivatalos (privát) szerverekkel kapcsolatban máshol keress információt! A topik olvasói nem tudnak semmit a privát szerverekről, ezekről kérdezni felesleges és büntetőpont jár érte.


Magyar Rajongói Oldal



  • Nethyrrea
    #59866
    nos ha tudsz angolul: "I'd just like to point out that DirectSound has been removed from DirectX with DirectX10 (Vista). Therefore, there is currently no hardware support for any soundcard in Windows Vista.

    Creative Labs own the OpenAL engine, which is like OpenGL for audio. They are working on a set of drivers using OpenAL for their X-Fi range of cards and newer, although very few games will work with it. WoW and Halflife2 being 2 which will NOT work with OpenAL.

    In a nutsell:
    DirectX10 = no hardware acceleration = no 5.1 = no EAX = no dolby = may as well be using onboard sound"

    magyarán mikrofos jól keresztbetett a DX10-el mert kvázi semmilyen audio hardvert nemtámogat a vistás DX. ami megoldást a jelenségre írtak, az pedig a következő (amivel a gyereknek eztán működött):ha megkapod az error üzenetet, ne zárd be, inkább indítsd el a klienst mellette mégeccer, és elvileg úgy műxeni fog.

    viszont érdekelne hogy miért használsz vistát, több benne a hiba és a biztonsági rés mint egy szúnyoghálón. szerintem amíg nem válik alapvetően szükségessé, az XP bőven megteszi.