• Mice
    #14
    anno kezdték a 4-es explorer kontra a többi browserrel. hát tudjátok én nem tom.

    jogtalan előny vagy sem, amikor még a 4.5-ös széria nem jött ki, nekem egyáltalán nem tetszett a netscape. a composerét szerettem, de a gombok hülye helyen voltak.

    ha történetesen a netscape lett volna benne alapban a 98-ban és az explorer külsős lett volna, akkor is ie-t használtam volna, mert az volt a kényelmes.

    a 4.5-től persze, meg a 7-es netscape/mozillától kezdve meg az ablaknyitogatásból lett elegem

    ma meg már el sem tudnám képzelni magam egy jó kis extension-ös firebird nélkül

    ellenben versenyhelyzet ide-vagy oda, azért amikor otthon hagytam a cd-imet egy gépinstallhoz menet, azért jó volt, hogy benne volt alapban egy nem vakegér böngésző

    a médiapléjerről még annyit, hogy a kezdeti divx-ekhez (3.11)-hez még ugyan használtam, de utánna vtértem az mplayer2-höz és a dixplayerhez

    filmlejátszásban ez utóbbi szerintem korrektebb mint a mp.

    audiohoz ott a winamp, aminél szinte bármit meg lehet csinálni keyboarddal és jobb a listakezelője,

    akkor meg a dvd-n kívül hol van szegényke.

    ha meg már veszek egy driveot, akkor meg úgyis kapok mellé sw-t

    a reallel és a quick timemal meg ugyanúgy vagyok mint anno a ns/ie esetben

    nem a beleintegráltság érdekel, hanem a használhatóság...