• pascal
    #20
    Mozillával semmi bajom :) opensource és az tökjó ha az opera is az lenne akkor télleg az lenne a isten...
    Cookikkal, nemtom mi van, nálam mennek jól, sőt nagyon profi kis cookie engedem/nemengedem beállítási lehetőségek vannak benne.
    Amúgy én a körítésre mondtam a másolást, a letöltésmanager, a popublocker, az ablakazablakban ötlete, a penge kis mailkliens.
    A gyors és rugalmas (csakazértis :P) megjelenítőmotort meg még sajnos senki nem koppintotta :)
    Nekem számít az is ha a böngésző a kezem alá dolgozik és minden részletet magamhoz állítok be. Az IE-t meg nem gyűlölöm, de ha egyszer "bunkó" és az alap IE az alig konfigolható (ezért van hozzá egy csomó addon: AvantBrowser,MyIE2...). Az IE az megjelenít egy oldalt és kaputt, akinek ez elég az használja, ez tény.
    Operával sose volt bajom, nem száll el nem lehet javascriptel kilőni/kifagyasztani nincs benne activeX (számomra előny), és nincs olyan oldal amit ne tudtam volna vele megnézni.
    Az egyetlen bug amit tapasztalok az az SGs "Válasz erre" hiánya, semmi más.
    ja igen a Shift+F11 igenis működik, amúgy mielőtt szidnátok, ugye a legújabb verzió van fenn? A 7.23 (most legújabb) klaszisokkal jobb/stabilabb a 7.0x-nál mivel azt akkor a sürgető határidők miatt kései beta fázisban adták ki.
    Ja azt nem is említettem hogy a fullextrás telepítő öszvissz 3mega :) (IE az 80 asszem )