10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • [NST]Cifu
    #9280
    Eztetett én nem értem. Ha a rádión amúgy is felszólítják, akkor meg minek a lézer? Nyomatékosítani, hogy látunk és rossz utcába tévedtél?
    Továbbá mi lesz zivatarkor, hóesésben vagy ködben? A szerkezet kezelőszemélyzete erősen koncentrálni kezd, és telepatíkus úton közvetítik a pilótának, hogy mit kéne éreznie, ha történetesen jó időjárási körülmények lenének? Vagy a légiirányítókhoz irányítanak egy hipnotizőrt, aki a rádión keresztül a hangjával majd elrettenti a gaz tévelygőt?

    Egyébként meg kegyetlenül nem értem a Pentagont, mennyibe fog kerülni a lézer kifejlesztése, megvásárlása, és a Wasinghton körüli "lézer-gyűrű" kiépítése? 5-10 millió $? Abból vehetnének 2-3 kisebb helikoptert, amelyre szerelnek egy .50 kaliberes géppuskát (pl.: M307) és a biztonság kedvéért két Stinger rakétát. A kisgépek ellen az is perfectül megfelelne.