10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • antijedi
    #677
    fejezük be okc sak még egy ucsot:) :
    én meg arra probáltam rávilágitani neked hogy az élet nem rózsaszinű az amerikai hadsereget nem a vöröskereszt irányitja stb...
    az meg hogy vannak kisméretű tömegpusztito fegyverek is az tény , nem is modntam mást, az hogy nem elég pár atomfegyver egy háboru emgnyeréséhez szintén tény, nem is állitotam énse mást..., azt meg hogy az atomfegyverekkel majd csak "elrettentenek" pont te ecsetelted nem én..., énis ezt modntam hogy 1dbatombombával pl max terrorcselekményt halytanak végre és nem háboruznak...
    és lehet hogy már a multé a hidegháború de ettől még egyenlő viszonyok közöt ugyanugy nem csak egy darabot lőnek ki és mivel ma már szinte midnenkinek van kismillio szövetségese már alig van semleges állam, az meg hogy "az ellenségem barájta az ellenségem" még midnig él hiába nincs hidegháború...
    az meg hogyha csak az egyik nagyhatalom és a másik nem persze hogy nem dobna atombombát a másikra, olvassd már vissza hogy mit irtam...
    természetesen csak akor vetnének be atomfegyvert ha kellően feynegetve érzik magukat... (és ezt a fenyegetést pl irak nem tudja amerikával szemben elérni...)