Hogyan internetezzünk ott, ahol SEMMI sincs?
  • FrezeR
    #582
    sziasztok. na én hogy jártam/járok mostanság. már három hete megy a huzavona, igérgetések jönnek mennek. röviden: be lettünk regisztrálva a rendszerbe 3 héttel ezelőtt és mindenki várta hogy jönnek beszerelni. már a szerződéseket is kézhezkaptuk. erre rá pár napra kiderült, hogy hiába várunk mert eltüntünk a rendszerből, egy embernek viszont bekötötték aki az utolsó volt a listán..remek. ezután múl héten újra bevittek a rendszerbe új szerződés meg minden, várunk tovább mint kiderült megint csak hiába mert nem jöttek a szerelők, hanem elmentek egy másik településre kötögetni..ok várjunk tovább. ezen a héten hétfőn jöttek bemérni a vonalat és mondták ok minden, 2-3 nap és jönnek bekötni. ma szerda van ugye én meg csak felhivtam az illetékeseket, hogy mégis mikor jönnek. erre kiderült, hogy a héten már minden nap foglalt, de nem hozzánk jönnek hanem máshová:) ja és ráadásul még nem kapták meg az igénylést...a nő akivel beszéltem mondta, hogy hétfőre tud beirni. mondom ok jó lesz ha már a héten nem lehet. erre fél óra mulva hivtam, és mondja nekem hogy mégsem jó mert még nem vagyok a rendszerbe. de akkor minek igérte a hétfőt? ráadásul azt mondta, hogy örüljek neki, hogy a matáv foglalkozik egy ilyen kis településsel mint a mienk...hát köszönöm. bocsi a hosszúságért, de muszáj volt leirni, mert tele van az a bizonyos mostmár...lassan reménykedni sem merek. pedig tényleg csak a bekötés maradt, de valahogy mindig eltolódik. ki érti ezt?