FBI Hostage Rescue...
  • steweee
    #19
    förtelmesen szar!nem is azért szólok hozzá, hanem érdekességképpen.mivel jelenleg gef2ti-m van, az már nem lepett meg hogy nem akaródzott neki elindulni, mert vmi pixel shader 1.1et meg még vmit kért.de azért nem töröltem le, mert most akarok új vidkarit vennni, és gondoltam addig is fennhagyom, majd akkor kipróbálom.de most olyan töménytelem mennyiségű új videofilmeket hozott egy haverom, hogy gondoltam biztosan nem egy nagy szám, letörlöm.elindítottam az add/remove 2002-t, de az unistall megnyomása után meggondoltam magam.leállította a folyamatot, kiléptem, és a könyvtárából indítottam az exe-t, hogy még működik e.és nemhogy elindult, hanem ezek után már a hiabaüzenet panel sem jelenktezett, és simán lehetett vele játszani.találkozott már vki hasonlóval más játékoknál is pl:prince of p, conan?na, mindjárt ki is próbálom hogy azoknál műxik e így a dolog.de azért ez elég nagy genyóság hogy menne a játék, de direkt úgy csinálják, hogy régi vidkarival ne induljon.pedig ez egy szar, a többire meg kíváncsi vagyok