1411386313.png
  • ENVE
    #102613
    Ez azért nem igaz, ha valakinek van elfekvőben annyi pénze, és profitábilis az áramot figyelembe véve, akkor egyszerűen megéri bármivel, ami +EV. Nem kell dolgozni vele szinte semmit, berakod valahova, és megy, pörgeti. Nem kell feltétlen hozzá nagy összeg, 1 millióval már neki lehet ülni. Nem ebből gazdagodik meg az ember, de pl. egyik kishaverom évek óta azt csinálja, hogy okosházakat telepít, mellette tőzsdézik, eth-t bányászik, már nyitott Londonban számteches\telefonos bolt\szerívzt, és így szépen sok lábon él. Aki élelmes, az minden forintot megfog, ahol tud, és megéri. Ez a bányászat pontosan ezért ilyen népszerű, csak valamennyi tőke kell hozzá, de isten igazából már 400K-val lehet indulni. Nekem nincs hozzá affinitásom, de az biztos, hogy, ha lenne motivációm, én is csinálgatnám, mert miért ne? Nem rajtam múlik sajnos, hogy ez az őrület abbamaradjon, így hülye az, aki nem csinálja meg azt a pár ezrest is akár havonta, mikor igazából semmibe sem kerül. Ha lenne sok millióm feleslegbe, már telepíteném is a solar paneleket, meg a pincét meg bányászni használnám. :)