• Csatti
    #9
    Én inkább azoktól a szólamoktól akadok ki, hogy ennyit és ennyit veszített az állam stb. Már nem azért de az emberek előbb utóbb elköltik vmire a pénzüket, namármost ha én most dvd helyett Tv-t veszek akkor elköltöttem a pénzem, abből x összeg jut az államnak. Ha DVD-t veszek rajta kkor nagyjából ugyanannyi jut az államnak. De ha DVD-t veszek akkor nem tudok TV-t venni. :) Szal nem látom hol vesztett az állam, mert attól, hogy meghvettem a DVD-t még nem lett kétszer annyi pénzem. Szal az államnak ilyen szempontból édes mindegy mit veszek (ok, tekintsünk el attól, hogy más lehet esetleg az áfakulcs stb.).
    Na lássuk a kiadókat. Nem látom be miért kéne nekünk sajnálkoznunk azon, hogy a kiadó tulajának csak öt rolls-roycra futotta az idén és nem tízre. Azt sem mondhatnám, hogy nincsenek megfizetve eléggé az előadók, mivel sok ember sokkal értékesebb dolgokat tesz a földért és emberiségért az ő bevételeiknek az apró töredékéért. Szóval engem egyszerűen nem érdekel. A mai világ egy istenverte technofeudálkapitalizmus a demokrácia álarca mögé bújtatva, ahol nyamvadt fogyasztóra vagyunk redukálva és ha nem fogyasztunk az ők elképzeléseinke mgefelelően akkor megpróbálnak végigtaposni minket. Na engem ez dűhít.