• Paul
    #36
    Egyébként ha néha forumokra is tévedne egy-két kiadó embere tudnának jó ötleteket beszerezni...

    Pl. ha kiadnak egy dvd ,akkor rakjanak fel egy szerverre egy "pure" verziót , sima vcd vagy svcd formátumba kisebb képmérettel , mono vagy sztereo hanggal ,csak feliratosan olcsó pénzért.

    Igy mindenki letölthetné és akinek tényleg számítanak az extrák az 5.1 hang meg dts meg szinkron stb. az úgyis megvenné a dvd -t.

    Mivel tulképp. a warezek is ezt csinálják.
    Szerintem ez egy nagyon jó megoldás lenne.

    Mellesleg azt sem értem ,ha veszek egy nyers dvd-t vagy cd-t ,azon ugye van egy jogdijj a kedves Artistjust jóvoltából.
    Letöltök egy filmet ,felírom egy ilyenre akkor onnantól kezdve kifizettem a jogdijat tehát legálisan van meg.
    Vagy nem igy van ? Mert ha nem akkor mire fizetem a jogdíjat?
    Ha így van milyen jogon fenyegetnek razziával /börtönnel ?

    Valami itt nagyon nem frankó.

    Másrészt amikor megjelenik egy új film ,játék stb. általában tényleg 10-15e szokott lenni .
    De pár hónap múlva (amikor a kutyának sem kell annyiért vagy annyira rossz a film,játék stb.) lemegy az ára 3e -re vagy még olcsóbra.

    Most akkor hogy is van ez ?
    Ha egyszer 15e -ért kell adniuk hogy legyen rajta nyereségük akkor hogy tudják máskor eladni 1/4 annyiért?
    Nem hiszem hogy buknának rajta még igy se.