• Zoldalma
    #58
    Ismet mondom, flame lett a dologbol nem a temaba vag. :o)
    "Hahaha, msnek kintről elérhető volt az sql szervere, bruhahah... :))"
    Ez a lenyege nem?Megtortent? Meg, es ez itt a lenyeg :o)
    "DoS volt maximum annak meg semmi köze a használt rendszerhez..."
    Mint mondottam, amirol nem tudsz nem biztos h nincs is.
    "Nem ugy mint a debiant... Userek mailboxait maximum az pedig nagy különbség."
    Felnyomtak nem? De igen, es ez a lenyeg.

    "Nem érted a lényeget. Egy user mailbox megszerzése (amiről ms esetén beszélhetünk) nem összehasonlitható egy komplett irányitás átvétellel + full useradatbázis megszerzésével..."

    Full iranyitas atvetel? Ne nevettess mar, hol olvastal Te teljes iranyitas atvetelrol? Mondtam, ott egy link amit adtam, olvasd el, aztan beszelj.
    De mint mondottam, mindenben van hiba....a lenyeg ennek kezeleseben van. Te is elismerted h annak hive vagy h a hibak javitva legyenek. Akkor most miert beszelsz magad ellen? Hiba tortent....megtettek/megtesznek mindent a helyrehozasert.

    "Sebaj ez esetben viszont az 5-6 éves linuxokkal kell hasonlitgatni."
    Tedd meg egy debian slink-el pl. :o)

    Az a helyzet hogy Te sem vagy masabb mint a tobbi, elolvasod a szalagcimet, aztan rogton lekonyveled magadban h ez igy szar...

    "Persze-persze, hogy csak magyarországon maradjunk azért használ a nemzeti bank meg otp kb 50.000 gépen 2k-t és XP-t, 2k és 2k3 szervereket mert nem annyira biztonságosak..."
    Igen, es ezek szerint amiatt biztonsagosak az altalad felsorolt rendszerek, mert a bankban hasznaljak oket?
    De akkor par link:
    http://www.theinquirer.net/?article=6340
    http://www.suse.com/us/company/press/press_releases/archive03/dit.html
    De pl. a Deutsche bank sem riadt vissza Linux hasznalattol. Sot Munchenben is teljesen atallnak Susera...hogy azt a cikket pont nem olvastad? Sorry. Jah, hogy OTP Wint hasznal? Szive joga :o)

    "Lehet, hogy érteni kellene hozzá?"
    Nema', ezt mibol kovetkeztetted ki?