Chaos Legion (c) Capcom
  • Kandurex
    #16
    Na meg volt a teszt. Hát felettébb érdekesen kezdődött. Vagyok én (valami kardos pofa) és kezdetekkor van nekem egy summonom (légió). Na ez a démon pajtás a hangzatos Ultima nevet viseli. Szal, nyitok első pálya (tutorialt átugorva) és csodálkozok nagyokat. Ultima pajtás ugyanis, mint egy álcázott henger megy a pályán (szinte senkit meg se! Ütöttem) őkelme végig irtotta magát olyan mágiákat használva, hogy néha semmit nem láttam az effekt parádétól (+ba finomságként a megölt ellenfele lelkével magát erősítve egy jópofa támadást is elő lehetett vele hozni). Szal tépek, mint állat, jönnek az ellenek, démon pajtás meg vágta őket hűvös halomba. Azt meg kell említenem, hogy egy néhány szörny magassága minimum belepte a képernyő 2/3 –át és voltak ám közöttük igazán brutálisnak mondhatók. Szal, 2. pálya vége, amikor megjelenik vagy 10-12 db ilyen 2/3 képernyőt egymagába belepő szörny. Én egy balkon részen álltam nyomtam egy „D”-t (attack), démonom leugrott, és olyan pofonversenyt rendezett, hogy öröm volt nézni (röhögtem is mert egy néhány jól irányzott ütéstől néha 10-20m is repültek az ellenfelek).

    Aztán jött egy videó, amiből aztán kiderült, hogy nem ilyen egyszerű a dolog.

    Ugyanis az 1-2 pálya a játék vége! Vagyis démon pajtásom az egyik legerősebb megidézhető lény!!! A 3 pályától visszaáll a sztori elejére. Hát, mint mondjak? Van egy summonom (3 kardos pofát idézek) és, hát igen csak csira vagyok. Az eddigi kényelmes hátradőlésből vért izzadó csaták jöttek. 4 pálya elején meg szegény 3 védő csirámat is átküldték a másvilágra. Na mondom, nocsak! Most 5 pályánál vagyok. Némileg fejlesztettem a kardos fickóimat, (+ba kaptam egy új summont (valami nyilas, nem tetszik, inkább fejlesztem a kardosokat).

    Amúgy a játék hent game, FF sorozatból lopkodva….nem rossz…de azért RPG-nek nem nevezném.