Yetike#17
"A leszállásnak csupán egy szépséghibája volt, amit az egyik űrhajós követett el, aki véletlenül egyszerre két gombot nyomott meg, amikor be akarta indítani a Szojuz hajtóművét az állomástól való leválás előtt"
Ez a mondtat nagyon tetszik :DDD. Nesze neked precíziós eszközök meg csúcstechnológia :DD.
Azzal, hogy az amcsik még egy bőrt lehúznak a NASA-ról nem mondanak újat... Nem teljesen vagyok tisztában az adatokkal, de szerintem az amcsi gazdaság van olyan ' gazdag ', vagy erős, hogy csípőből kirázza a költségvetésből a NASA-nak a normális támogatást, nem beszélve arról, hogy ez a pénz nem más országokba menne el hanem a saját gazdaságát erősítené vele (ugyanez megy a fegyverkezésben, de úgy látszik bush papa jobban szeret puskával csúnya terroristákra vadászni mint ilyen vackokkal a zűrben röpködni).
Nem értem az amcsik mit akarnak ezzel elérni, vagy tényleg ennyire szűklátókörűek, vagy van ott valami más is... Pl eltitkolt fejlesztés vagy ilyesmi, de lehetetlen hogy az amiknak nem érdekük az űrbéli expanzió hogy úgy nevezzem.