Iaido
  • ökami
    #41
    jesszusom, ez mar katasztrofa, total begözölt a gépem...

    na szal alan azt tessék figyelmen kivül hagyni, pls, marhára nem ezt akartam.


    szoval.. van nekem egy olyan dilemmám, hogy még nem vagyok tizennyolc, viszont így nem igazán akarnak egyesületbe felvenni iaido-zni, a dologhoz kellő érettség miatt(jogosan..). pedig pont a szellemisége,az elmélyültsége, a mentális töltése az, ami megfogott(a kardon kivül;)... hogy tiszta legyen a kép, a főnixnél 18-as korhatár van iaidonál..most próbálom a másik egyesületet, de tőlük még nem érkezett válasz...
    van esetleg valakinek tudomása, egyéb pesti egyesületről, ahova nem kell 100évesnek lennem, hogy járhassak?:) sokan aztmondták, menjek kendozni-hát, próbáltam, nagyonnemtetszik, sztem ég és föld a kettő...

    másik kérdés: van vkinek tapasztalata a webshopjapan.com os kardok minőségét illetően? nem bízom tulságosan a webes beszerzésben, akármiről is legyen szó, de 700ezrem sincs kardra(mondjuk semmiresem..;)

    az elözöert telleg bos, megirtam a ozzaszolasomat a fenti temaban, aztan ezt a xart nyomta be. ki erti ezt......