• magicrat
    #3714
    Sziasztok!

    Fagyási problémám van, a The Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth II-vel :(

    A gépemen simán kellene futnia, AMD 2800+ proci, 2Gb ram, MSI 7600GT 512Mb vga, XP SP3, sok hely...

    Már elég sok mindent próbáltam, általában egy bizonyos tartományban fagy ki a game az indítás után: A menü animációját megelőző fehér háttér és a menüben való kavarás (pl profil megadás, vagy beállításokban való módoítás) között bárhol megáll maga a game és a gép is.
    Néha azért kiad egy hibaüzenetet: "nv4_disp képernyőillesztő meghibásodott".

    Amiket próbáltam:
    100x újratelepítve, manuálisan és különböző programokkal registry tisztítása telepítések között.
    Szűz Windowsra (amin csak directx és eredetileg a vidkártyához adott, később a legfrissebb nvidiás drájver volt, hálózat és tűzfal nélkül) feltéve,
    próbáltam folyamatosan a sima, 1.5-ös és 1.6-os peccsel (1.5-össel azért, mert a magyarítást is néha próbáltam használni, nagyon bizakodtam),
    kitisztítottam a port a gépben az összes hűtőrészlegből, beállítottam a gép mellé egy kb 40 cm-es asztali ventillátort (ez tavaj bejött a Witchernél nyáron),

    A játék eredeti, nem másolt, már konzultáltam az EA supporttal, azt mondták, hogy póbáljam ki másik gépen, hátha a DVD rossz.
    Na ez azért nem lehet, mert mielőtt megvettem eredetiben, volt már előre egy "biztonsági másolat" verzióm, és a legérdekesebb az, hogy az a legelején ment, a körökre osztott játékmódban magyarítva játszottam kb 3 csatát, oszt a következő bekapcsoláskor már fagyott. Akkor még elökörködtem vele egy csomót, de nem sikerült életet lehelni a gaméba. Ekkor vettem meg eredetibe, oszt így se jó, így is próbálkoztam elég sokat, ugyanaz a hibajelenség...

    Kérném segítségeteket, hátha van valakinek ilyen tapasztalata, vagy ötlete, hogy lehetne életet rugdallni a gaméba.
    Talán nem a gamével, hanem valami hardverspecifikus probléma lehet...?

    Már csak a fórumban van reménységem, én kifogytam minden ötletekből :)
    Ave
    Magicrat

    Ave
    Magicrat