Miben mások más nemzetek mint a magyar?
  • Willenbrock
    #54
    Franciák,egy pökhendi Magyarutáló népség.Mikor ott jártam osztállyal nem akartak a hotelba beengedni minket mikor megtudták hogy magyarok vagyunk. A szállás persze le volt foglalva,de mégis kb. fél órát szórakoztak az idegenvezetőnkkel mire beengedtek minket.A portás fortyogott a dühtől hogy be kell engednie ezeket a magyarokat.A folyosón tilos volt "csoportosulnunk"mindenkinek a helyén kellett maradnia.Mikor kinéztem a szobaajtón egyből ott termett és rámvágta az ajtót.Szóval én ilyen vadbarmokat még nem láttam.Másik dolog:Amikor utcai járókelőktől útbaigazítást kértünk volna úgy néztek át rajtunk mint a levegőn.Mikor németül próbálkoztunk szinte fellöktek.Később az idegenvezető mondta hogy arra alergiásak a világháborúk miatt.Hát ilyen alapon mi hány néppel bunkóskodhatnánk büszkeségből?A szép Francia nők meg csak legendának bizonyultak.Direkt figyeltük őket-mert ugye legendásak.Hát ha jó csajt láttunk egyből kiderült hogy az nem Francia!Persze lehet hogy csak rosszkor voltunk rossz helyen.