Melyik tápot?
  • jackson021
    #6932
    Csak megjegyzem tobb mint 10 ev alatt legalabb 50-100 kulonbozo tipusu gepet 486-tol p1-px amd stb... raktam ossze egeszen a mai gepekig. Egy alkatresz van ami szinte SOHA NEM HALT MEG (kiveve ha gagyit vettel CIT. Ketto is meghalt rovid idon belul vasarlas utan az orrom elott )! Amugy most is mielott r9 280x vga-t vettem volna a 4 magos gepembe ami mellesleg teljesen uj alkatreszekbol volt osszerakva szerinted hany eves tap-al uzemeltettem? Egy tobb mint 10 EVES TAPPAL ami az elozo gepemben is volt evekig. Ja es biztositek van mindegyikben tehat legrosszabb esetben pukkan egy akkorat hogy megsuketulsz es levagja a lakasban az aramot amit utana viszakapcsolhatsz de ennyi a max. Vannak szelsoseges esetek amikor bedugod a 220-ba es szetnyilik a 220-as kabel mert anyira regi es szar a tap de ebbol osszesen 1-et ha lattam. Ja es tobb olyan gepem is van ami tobb mint 10 eves (3700+ AMD) es csoda de mukodnek (mar nem mindegyik usb port mukodik ill van olyan is aminek az alaplapi hangja elszalt).