(sóhaj)
  • TheZsenyka
    #1
    Vettem egy ASUS 9950TD-t Mistrálban (ne is mondjatok semmit) 77róka + ÁFA áron, ez egy Geforce FX 5900, 128MB RAM-al. Sajnálatos módon a kép halvány vibrálást mutat ha mozgás van (játékban mozogsz, desktopon scrollozod az ablakot) ami csak akkor szűnik meg, ha 100(!!!!) MHz-re underclock-olom (underclock!!!) a magot. Fél megahertz-et sem húztam felfelé a kártyán, úgyhogy ez nem lehet a baj forrása. Most van egy fantasztikusan fing sebességű 100 ropis kártyám, ami kb. egy Gef2 MX teljesítményét hozza (azt is halványan). Természetesen a 3 nap már lejárt, lévén 8.-án vettem a cumót. Tápra is gondoltam egyébként, de hát Enermax 550W-os cucc figyel a házban és alig van valami a gépben. AGP feszültséget 1.55-ön áll (alapban) ehhez inkább nem nyúltam. Teljesen feleslegesen kipróbáltam más detonátorokat is, persze lótúrót sem ér. Másik videokimenettel is ugyanez. Ja, monitornak semmi baja, más káresszel hibátlan (IBM P260 FD Trinitron).

    Valami ötlet a részetekről, mielőtt hetekre beadom a Mistrálba, hogy aztán valószínűleg ne cseréljék ki? (Úgyse tehetek semmit, ha nem cserélik ki.)

    77 róka + ÁFA... kurva életbe.