R9800hibák.Driver vagy hardver?
  • Drizzthsz
    #1
    Vettem egy zacsis r9800-at(SAPHIRE) itt akarom a gondokat összesíteni, hátha így az emberek jobban tudnak rá válaszolni:


    Tehát felismert furcsaságok, aki tud valamit, az válaszoljon!!!


    1. Amikor megvettem, első dolgom az Artifact Tester futtatása volt. Intensive beállításokkal 0 DXArtifacts, hardcore-on viszont 30500 artifact???(Volt nálam egy sapphire 9800 pro is, azzal is uez volt...)

    2.Nem indul:GTA3,MOHA,BF1942,MAX PAYNE(Bár ez lehet, hogy egy xp reinstall-lal megoldódna...)

    3.3Dmark 03:

    \a. Pixel Shader 2.00: beállítás, a 3dmarkon belül: 6 sample aa, 16 af, pöttyök az állatszobrok lábainál...

    \b. Troll's lair: A teszt legvégén, amikor a két troll(holtan), meg a nő látható felülről, a jobb troll hát\nyaka körül 2 pixel megjelenik néha... Néha összeköti őket egy vonal...

    4.Need for Speed: Hot Pursuit 2: A pályákon, a baloldali első pályán néztem néha a textúrák illesztésénel egy-egy fehér pont...

    5.Nálam néha kilép egy-két tesztprogi...(3dmark 2k egyszer, meg 2k1 is egyszer tette meg)

    6.A sima, meg a pro biossal is ez a helyzet...

    7.Mennyi garancia van a Sapphire r9800-ra(mert nekem azt mondták, hogy egy év, tudom, hogy ez a vásárlás helyétől függ...)?

    8. Ezek most hardver, vagy szoftver hibák?

    9. Mivel lehetne arról egyértelműen meggyőződni, hogy artifactol-e a kari.

    10. Sok szerencsét és türelmet minden R9800 tulajnak, aki velem együtt a végére akar járni ezeknek a dolgoknak...