Hoz_Hun#21
Pogacsa: - Nem értem mi köze van a vírusírásnak ahoz, hogy updatelek e vagy sem. Mert, ha nem updatelek akkor, jogosan kapok vírust, vagy hogy van ez?
- Persze hogy nem baj, ha feltörnek egy programot és inygyen használom. Ennek szintén mi köze az vírusokhoz? Nem a hackerek és cracker ellen van kifogásom, hanem a vírusírók ellen?
- Ebben viszont van valami.
Myron: Én a gondolat menetet hasonlítottam össze. Nyílván nem lehet egy napon említeni a kétféle támadást.
Egy percig nem állítottam, hogy a win tökéletes és jó rendszer, sőt. Nem kedvelem az egész Microsoftos bagázst meg az üzletpolitikájukat, de elítélem azt is aki ilyen módszerrel harcol ellene. Igazán az tenne be Billi bának, ha valaki egy jobb oprendszert írna és elterjesztené. Azzal tényleg segítene sokunkon.