Hot Rod American Street Drag
  • GvD
    #395
    Ha esetleg még olvassa valaki rájöttem 1-2 dologra, és gondoltam közkincsé (hogy írják?) teszem! Szal ha elindítunk egy új profilt tök szar hogy csak 5000 dolcsit kapunk, amiért csak egy szakadt kocsit kapunk, amiben még le is kell cserélni egy halom alkatrészt! Na rájöttem arra, hogy ha megveszünk egy 3500-4500 közötti autót, amiben a motor még legalább ér egy 1000-est, akkor ha külön alkatrészekként elárusítjuk a kocsit, akár 1500 dolcsit is kereshetünk vele anélkül, hogy a week-day-hour elmozdulna egy perccel is. Én ezzel a taktikával már rögtön kezdésnek 7500 dollárt kerestem (W1 D1 H1 maradt). Ha valaki még erre sem ad, akkor az kiszedi a motort, visszaszereli 1-szer 2-szer, és már itt is van a következő hét egy újabb autó kinálattal. Alkatrészekkel is lehet kereskedni. Megfigyelésem szerint ha egy alkatrész 700 dollár fölött van, akkor ha megvesszük drágábban tudjuk eladni. Persze minden ilyen akció előtt érdemes a profilt menteni. Nekem is bejött a kézifékes 2-esből való indulás, és 7.90-es a csúcsidőm.