• b
    #16
    soha senkinek nem kívánok hittérítő dumát nyomni. mindenki azt használjon, ami jól esik neki és meg tudja fizetni. jómagam csak azt szeretném elősegíteni, hogy ne használjunk illegális verziókat.

    miért? egyszerűen még mindíg, mint leprásra néznek rám nyugaton. akárkivel szeretnék üzletet csinálni még mindíg iszonyaros fraud screeningen, scam detectingen kell átmennem, ami nekem időbe, pénzbe, meg lehetőségekbe kerül. és gondolom így van ezzel, minden más magyar fejlesztő!

    ezért én azzal segítem elő változásunkat, hogy felhívom azon értelmes emberek figyelmét az elternatív megoldásokra, akik hajlandóak tenni valamit.

    > Éppen a szegény országokban van némileg nagyobb alternativ használat

    ez nem igaz! a fejlett országokban sokkal többen használnak linuxot. kinában, kelet európában meg tombol a warezolás! egyszerűen itt mindent kopiznak. azzal meg senki ne etessen, hogy a 300 ezer forintos gépére nem volt pénze megvenni szoftvereket.

    egyébként nem tudom mi az a szolgáltatás amit csak msoffisszal tudsz elérni és nincsen rá olcsó vagy ingyenes alternatíva!

    no így már remélem tiszta világos miért rinyálok folyamatosan!