image-BD73_519E93E2.jpg
  • Dean Winchester
    #64684
    akkor egyértelmű hazai.

    bajnokságban is oda-vissza verték a nottinghamat ,formailag is jobbak most. szóval akkor ez igy sima hazai.
    Meg is köszönöm h rávilágítottál erre a meccsre ;)
    brest-blackpool-shamrock rovers

    caen-metz
    caen veretlen hazai pályán.
    vendégeknek nyerni kéne ha felakarnak jutni és hát a caen már feljutott!
    sztem jönni fog a vendég siker annak ellenére h a múlt fordulóban a metz elég nyögvenyelősen nyert az angers ellen! (emberelőnyben a 90.percben lőtt góllal lett 1:0)


    bresttől viszont félek egy picit mivel régen ikszeltek! Mivel az odavágón magabíztos 3-1 es sikert könyveltek el Dijonban na meg a brest ha nyer és a caen kikap akkor bajnok lehet ezért azt mondom jönni fog a hazai siker.



    hétvégére meg én megrakom a hertha-t! bayernnek mind1. hertha meg szép eredménnyel akar búcsuzni a drukkerektől !
    Hertha BSC - Bayern München

    A Bundesliga bajnoka a csalódott és elkeseredett Hertha BSC-hez látogat, mely csapat sereghajtóként jövőre a másodosztályban folytatja.

    Dárdai Pál együttese, a HBSC 13 év után búcsúzik a Bundesligától, amit a játékosok és a szurkolók is tragédiaként élnek meg. Érthetetlen, hogy Lucien Favre vezetőedző ebből az egyébként erős keretből miért nem tudott ütőképes csapatot kovácsolni, hiszen a nevek alapján a Berlinnek egyértelműen a középmezőnyben lenne a helye. Tény, hogy Dárdaiék mindössze 5 mérkőzést nyertek meg a 33-ból, ami nagyon kevés. A rutinos magyar középpályás jövőre is marad a klub kötelékében, és mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy a kék-fehérek egyből visszajussanak az élvonalba. A Bayern München már most bajnoknak vallhatja magát, és mivel bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe, Louis van Gaal vezetőedző minden bizonnyal a tartalékokat fogja pályára küldeni. Ez persze nem jelenti azt, hogy a Hertha simán győzni fog a búcsúmeccsén.