Egy gladiátor rövid története...
  • Árnyvadász
    #10
    Ez igaz, bár ahogy olvastam a MOD honlapján, ott már tervbe van véve, hogy ebből az egyenlőre aprócska 1.0-ból igenis full játék lesz előbb utóbb! Tehát csiszolnak még ezen a fiúk. Viszont elsőre meglepően kidolgozott az összhatás. Nekem már ott kezdett "nem stimmelni" (jó értelemben) valami, amikor egy intro jellegű képsor köszönt be. Azért ez MOD-oknak nem szokása. Itt erre is időt "pazaroltak". Szóval jobb lesz ez, és még lehet, hogy egy igazi Gladiátor szimulátort köszönthetünk személyében annyi megkötéssel, hogy ugye a motor és a fizika, plussz sebzésmodell már adott.

    Amúgy van egy ilyen progi: Gladiator: Sword of Vengeance... Láttam képeket és nagyon dögösnek néz ki, akár egy jobb csajszi az életben:) Attól félek csak, bár PC is a jelöltek között van, hogy inkább konzolos játékmenet felé tart az ami a képeken visszaköszön. De a features listában viszont azért akad erre némi ellenpélda is. No majd meglátjuk, ha minden igaz, akkor szeptemberen már ezt is lehet felpörgetni a CD-ROM-ban. Juhééééé.....