Nyílt levél: magyar hackerek a Pápa weboldalának védelmében
  • grizzly21
    #106
    a MIÉP sose fog hatalomra kerülni, mert túl kevesen vannak akik rá mernek szavazni (nehogy elvesszen a Fidesz kárára). én is Fideszre fogok szavazni, de hogyha a miéppel valami problémád van, akkor ajánlok valamit: ahelyett, hogy bolsevik/zsidó rádiókat/tv-t/ujságot hallgatnál (mondanom se kell hogy ezek java baloldali a média a ezek kezében van), ahelyett menj el egyszer egy MIÉP gyűlésre, pl most oktober 23-án a hősök terére. Ha végigálltad az ünnepséget, akkor gyere vissza ás vitatkozhatunk. NE abból itélj meg valami amit mondanak rola, hanem ismerd meg. AMig egy miép ünnepségen se voltam, nem igazán érttettem (/éreztem) mi az, hogy haza, meg hogy magyarok. Az életben ugy érvényesülsz (sajnos), hogy másokat eltiporsz. ezzel szemben itt érezni fogod hogy mit jelentenek ezek az értékek. Ahogy jönnek a székelyek zászlókkal, a felvidékről is, a székely himnuszt éneklik. stb...
    szomoru, hogy ez a mocsok liberálbolsevik propaganda igy megutáltatta az országgal a miép-et.
    Érdekes Franciaország kulturország, nyugati szinvonalon, és lám lám a 2.körben 2 párt közül lehetett választani: jobb szél és jobb közép.