Magyar film és mese gyártás
  • CSOCSO
    #1

    Hi ho, nem nagyon találtam ilyen topicot ezért csináltam ezt...Jo lenne feszeetni ezt a témát...hogymiért nem cisnálnak jo filmeket, meséket a magyarok...Van egyáltalán mostani magyar mese??? valami komolyabb (vuk, bambi, stb) Oké hogy nem vagyunk egy hálivudí felszereltségű nemzet, de hány olyan vigjátékot vagy dráma filmet láttam már amiben semmiféle szpesöl trükk vagy akármi robbanás citt csatt bimm bumm nem volt mégis a magyar nemzet büszke lehetne rá...
    Éppen ma gondolkoztam el hogy cisnálhatnánk valami katasztrofa filmet... arra gondoltam hogy kialszik a nap...egyszerű.. mindent éjszaka kell felvenni, és ugy tenni mintha nappal lenne stb...és mivel azért am agyarok nem hülyék, baromi sok okos dolgot találtunk fel amiről egyesek nem is tudnak...
    biztos ki tudnánk találni valami okosat.. de nem csak film.. ott van a mese..oké sokaknak nem jön be az anime.. de cisnálhatnánk valami anime vagy dizni szintű mesét, sztoriban, zenében, képivilágban stb...
    az a másik dolog hogy van egyáltalán a nemzetünknek mostani komoly zenegyáros embere??? aki olyan szintű mint pls hans zimmer vagy valami.. van sok kozso meg sáj gáj meg bébi sziszter stílusú "zenekar" de tudnánk mi komoly zenét csinálni egy egy filmhez meséhez???
    pl ott van a Ghost In The Shell mese.. eszméletlen komoly zenék vannak benne vagy akármelyik dizni film...nah indulhat a vita hogy mizu...