• fm
    #14
    az "orvostudomány" hazánkban

    a nyáron történt velem:

    még vmikor tavasszal elmentem bőrgyógyászhoz, mert kiütéseim voltak. vért vettek,mondták felküldik Pestre elemzésre. visszarendeltek,persze nem mentem el,mert addigra totál elmúlt. szartam bele. a nyár életem legszebb nyarának indult,minden pörgött velem együtt. nyaralni készültünk a barátnőmmel ketten,amikor az inudulás előtti héten felhívott az orvos asszisztense,hogy menjek be. én nem voltam hajlandó,majd csak nyaralás után. letettem,de visszahívott az orvos,hogy menjek be,a legjobb lenne,ha most azonnal. hát bementem parázva,hogy mi a fasz lehet. a doki kérdezgetett a sexuális életemről,a barátnőimről,meghogy drogozok-e. mondtam,hogy 2 éve 1 lány van,és nem szúrom meg magam soha tűvel(esetleg,ha varrok:)). megkérdeztem,hogy nem-e AIDS-re gondol,mire nagy nehezen kinyögte,hogy arról van szó,de NE IJEDJEK MEG! mert kétes lett Pesten az eredmény,újra vért vesznek. hát levették,teljesen készen hazamentem.elmentem nyaralni,ami isteni volt! az eredmény sosem készült el,telefonon hívtam őket,hogy mi van már! mindig mondták 1hét,meghogy van AIDS teszt máshol is DE fizetni kell,és 1 hónap. erre elmentem oda,kiderült 1 hét az eredmény,ingyenes a vizsgálat. 1 hét kiderült NEM vagyok AIDS-es. hurráá.ez aztán élmény volt elhihetitek