ez
  • steweee
    #12
    nekem is most volt hasonló problémám, habár nem ennyire súlyos. én csak azt tapasztaltam hogy a srceensavert hiába kapcsolom be, kimegyek enni vagy budira, mire visszajövök világít a képernyő, az egérmutató meg meg-megrándul, kicsit mozog.a gép teljesítménye is érezhetően lassabb volt,és játékok alatt pl: mintha lőttem néha pedig nem nyomtam egérgombot.2-3 hete volt egy cikk itt az SG-n hogy férgeket telepítenek a neten keresztül egyéni felhasználók gépére, főleg olyanokéra sikerül akik nem nagyon kapcsolják ki pl:éjszakára, és az ilyen gépeket egy-egy szerver elleni támadáshoz használják a hackerek pl:levelezés lebénítása stb.tettem egy új windowst, norton 2002(jobb mint az újak!) zonealarm pro(stop all internet activity mikor nem vagyok a gépnél),total cleaner(ad-adaware is volt de nem fért meg a többivel), pop-uo zero pro. azóta semmi probléma.pedig elég sokat nézegetek sexoldalakat, és rendszeresen jelez hogy vírus(főleg trójai)meg mindenféle szemét cookie és kezdőlap átállító szarság támad! vidd el egy haverodhoz az egeret, próbáld ki, ha ott műxik, akkor ez a gond