• Alamos
    #16
    Érdekes, engem nem az zavar, hogy Warez, film, vagy mit tölthetek, nézhetek meg.
    Engem az zavar, mintha lenne valami olyasmi hogy Alkotmány, Törvény, Szabadság.
    Ez pedig nem azt jelenti, hogy Amerika összes törvénye, alkotmánya ráhúzható minden ország, minden lakosára.
    Tudtommal eddig nem volt nagyszabású internetkorlátozás szabályokkal (legalább is az interneten elérhető dolgokban).
    Viszont a cikkre visszatérve:
    Ki a ló****nak hiszi magát a RIAA? Fizetünk nekik, és még mindig rugdosnak, hogy megdögöljünk? Amerika külpolitikája jelenleg szerintem a top1-ben hátulról nézve a világ ranglistáján, és ha így folytatja akkor Bush nem csak keleti problémákkal fog küzdeni, hanem a világ fog szembenézni az országával. Ha netán átgondolná, hogy kelet szegény (nem azt mondom hogy mindegyik állam, mindegyik lakosa), de átlagot nézve Amerikához képest javarészt igaz az állítás.
    A szegénység pedig nem fogja hagyni, hogy még jobban kizsákmányolják, és a gazdagok törvényét rájuk erőszakolják. Csak így tovább Bush, ásd a sírod, és meglátod hogy örülni fog a nép, ha Bin Laden kilövi a trónt a s***ed alól...