bannerkep
  • Vampy
    #442
    Nalam is refund lett a vege, bar en meg nem mondtam le rola...

    A legrosszabb az, hogy volt benne potencial... kezdeti videok, informaciok azt sugalltak, hogy pont azt adja, amit az ARK-bol hianyoltam. Szabad jatek, epitkezessel, szelidites stb DE van benne "konstans" tartalom (varoksok, NPC-k, questek, stb...) is...

    Ehhez kepest azt latom ,hogy az egesz ossze van csapva.... A tulelos reszt egy az egyben atemeltek az ARK bol (ami amugy nem baj!), viszont a plusz tartalom, amit igertek (varosok, meg amit fontebb folsoroltam) olyan mintha egy het alatt dobaltak volna ossze az Unreal palyakeszitojevel....

    Ez mellett a karakterkeszites botranyos, ez a fajta "gnomot csinalok" stilus meg elment az ARK-ban, de egy fantasy-hez egyaltalan nem illik!

    En az epitkezes modjat is sokkal jobban atgondoltam volna... amikor a D&L-ben is meglattam az elso "semmiben" logo vizvezeteket.... hat inkabb nem is mondok semmit...

    Szerintem ez a blokkokbol valo epitkezes amugy is irto nagy marhasag... ertem en, hogy ez a nagy "szabadsag" de az egesz tobb sebbol verzik:

    - A teljesitmenyre irto rossz hatassal van (Az ARK-osak meselhetnenek...) hiszen minden blokkot egynek szamol a rendszer
    - Egy Fantasy-ban (ahogy fontebb is irtam) ocsmany ez a sok, funkciojaban hasznos, de amugy otvarul kinezo "haz"...
    - bugok egesz sorat generalja az ilyesfajta epitkezes (ateses a padlon, az illeszteseknel hezag, stb...)

    Sokkal jobban orultem volna, ha kulonfele, elore elkeszitett hazak, erodok, stb lettek volna... esetleg szobankent, helyisegenkent felepitheto epuletek...


    Nem tudom, hogy a Citadel miatt jelent-e meg most a jatek, de en a latottak alapjan MINIMUM egy evet meg vartam volna vele...

    Ha egy tisztesseges konstans tartalmat tudtak volna beletenni es ez mellett megoriztek volna a survival jatekok szabadsagat, akkor meg korszakalkoto is lehetett volna a cucc, de igy ez inkabb csak ciki...

    Na mind1, azt hiszem a vegso remeny a Crowfall maradt, remelem azt nem cseszik el....
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2017.07.24. 22:11:00