Hogyan kell? Csinált már valaki ilyet? Fizetés, szállítás, egyebek
  • whatdouthink
    #123


    Én a Viaddress-et próbáltam ki. Javaslom, hogy senki se válassza. Több ponton is becsapják az embert.
    1, úgy hirdetik magukat, hogy választhattok bármelyik szállítótól a végén kiderült, hogy csak a Fedex-et lehet választani.
    2, nem a termék súlya alapján állapítják meg a fizetendő összeget, hanem a méretek alapján nekem az eredeti 5kg helyett 15kg-ért kellett volna fizetnem, mondtam nekik, hogy ez nonszensz inkább hagyom veszni a csomagom...
    Az e-bay-en találtam másik felhasználót aki elküldte USPS-el, s még így is olcsóbb volt újra megvenni s kifizetni az USPS szállítást mint kifizetni a dupláját a Fedexnek...
    3, a jelzett problémákra elmondták, hogy az USPS-t azért nem lehet választani mert az drágább, s ezzel lezárták a bejelentett problémámat, hogy megoldva
    4, az interneten utánaolvasva rengetegen panaszkodtak a szolgáltatásukra, csak sajnos ennek utólag néztem utána, még maga a helyi sheriff is kéri egy fórumon, hogy neki jelezzék az emberek ha bármi gondjuk lenne a céggel...

    Összefoglalva, nem próbáltam másik céget de ezt ne válasszátok, mert nem korrektek!!!!!!