Kijött a cuccos, hhmm??
  • Hoz_Hun
    #41
    Na hirtelen nem tudtam mi az a Desert Fury. De hogy nem tudok segíteni. Ez annál a résznél van ahol elapadt az víz az Oázisban. A lejárat a sírba a táborból nyílik és egy terem, amiben van egy sarkofág, körülöte 7 rúnakő.
    Most már nem tudom mikor, talán a guardianok lemészárlása után, vagy ha az összes követ felszedted (jó nehezek), akkor a sarkofág előtt megjelenik egy asszem 4x4 nyégyzetegyüttes. Na 7 kőböl 4-et tegyél a négy sarkára 3-at pedig a középső négyre, míg te állj rá a középen megmaradt egy négyzetre. Woilá, a sarkofág kinyílik. Na abban van ez a turbó buzogány a Desert Fury. Érdemes ezzel megközelíteni a tábortól északra fekvő kriptát. Mondjuk én eladtam mert a Paladinom védett az élőhalottaktól, és falsújjal hatásosabb eszközeim voltak. A szükséges pálca egyébként a kriptában van a főgenya sírjában, ha megvan akkor vissza, és a táborban lévő templom oltárára kell helyezni. A fő hulla addig meg se makkan. A kriptában számít mumiákra, csontváz minden fajta, Black knight, minden fajta zombi, csapdák, Gargolyok. Viszont rahedli lóvé, jó cuccok. Ha evil karaktered van, nyúld le a Black Knight cuccát. Nagyon tápos és faszán néz ki, de csak evil karakter használhatja.

    Sok sikert.