Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • CreepingDeath
    #658
    Néhány dolgot túlreagáltam =) Szeptembertől új közösségbe kerülök, és távol ettől az istenhátamögötti porfészektől. Lesz egy kis mozgásterem, nem leszek annyira szem előtt ott mint itthon xD Régen együtt lógtunk a haverokkal, de aztán valamiért ezek elmaradtak... (talán azért, mert nem tudok focizni, ami, bár nem tették szóvá, eléggé irritálta a haverokat.) Az állandó "otthonülés" rányomta a bélyegét az utóbbi évekre... A számítógépből meg "kinőttem"... Már nem érdekel olyan túlságosan mint azelőtt:) Van néhány haverom akik éjjel-nappal hülye netes játékokra pazarolják az idejüket... Már másról se tudnak beszélni, csak "itt és itt voltunk, és ilyen meg olyan csodabogyókat szedtünk" meg mittomén mikről. Kipróbáltam én is, de meguntam. (Bár ebben közrejátszott az is, hogy egy ócskavas pc-m van, de így utólag visszagondolva nem is bánom már.) Jobban érdekel a valós élet =] És egész nap a gép előtt ülni a legegészségtelenebb dolog a világon... Egyébként tavaly majdnem eljutottam egy punkkoncertre, de aztán valamiért sajnos nem jött össze...