Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • Ejzen
    #649
    Az van hogy egy suliba is járunk és így találkozunk igaz sokat vagyis nem olyan sokat mert reggel jön kb félórára suliban pár percet de ott meg nem olyan jó... délután is 2kor végzünk és már megy haza a 14:45el mer anyja nem engedi tovább maradni... -.- csak ritkán. Péntekenként délután talizunk "rendesen" csak hát ott is 18:40essel megy haza és az uccsó busz meg 22:40 azzal meg már nem mehet... itt aludni meg nem akar pedig 7 hónapja mégis járunk... meg ha eddig nem tettem vele semmit akkor ezután se fogok ha nem engedi... na mind1 szombaton meg mostanában csak néha jöhet pl 3 hete már nem volt szombaton nálam ugye mer 2 hete is beteg volt meg anyja se engedte mer hogy házimunka aha... mer hogy arra egy vasárnap télleg nem jó... na mind1 a lényeg hogy már az ilyenek miatt hogy alig volt kedve smárolni vagy ilyesmi... megcsaltam szilveszterkor mert már hiányom volt mindenből és nem is adott meg semmit a barátnőm és smároltam más csajjal... de aztán ezt megbeszéltük és utána észbe kapott 1 hétig csak hogy hoppá miért is tettem ezt... de hát mostanában megint semmi... csak az unalom ha itt van... de hát szeretem.... ennyi kb