Áruld el a titkot!
  • Stann
    #32
    Sztem csak azon múlik az egész, h. te hogyan fogod fel a dolgokat. Ha minden kis kudarc miatt magadat hibáztatod, igy depi leszel. Próbáld meg az apró örömöket keresni, és ha TE jól érzed magad, akkor végülis sikeres vagy. Nem a pénz, meg ezek a "materialista" értékek számitanak.
    Nem azért mondom, a szó 7köznapi értelmében én sem vagyok "sikeres"(mondjuk mégcsak18 vagyok),
    de eddig én is ugy gondoltam, 1nagy rakás nulla vagyok, de csak próbálom másképp felfogni, megérteni a dolgokat. Nekem sem jött még össze semmi nagyobb dolog, de hiszek benne, h. nem csak a sors játszik velem, és majd viszem valamire, és nem gondolxom rajta, mi lehetne másképp, mondjuk egy 1Millás bankszámla. Persze, a pénz nem boldogit, ez hülyeség. Én is örülnék neki, de ez csak pillanatnyi öröm, mig azok a bizonyos emberi értékek egy életre szólnak, és ha jól formálod a zéleted, boldog életed lehet. Lehet, h. lehurrogtok, h. ilyen fiatalon ilyeneket irok, csak az utóbbi időben én is kaptam 1-2sokkot, ami miatt át kellett gondolnom az életemen 1-2dolgot, és próbálom +érteni a pozitiv életszemléletet.