Áruld el a titkot!
  • Blasta
    #10
    Nagy sikereket eddig én sem értem el, pedig már elmúltam negyed évszázados!
    Nem jó ám erre rájönni!
    Nemtudom, hogy te mennyi idős vagy, remélem nálam jóval fiatalabb!

    Bizonyos tekintetben sikeresnek, bizonyos tekintetben sikertelennek ézem magam!
    Nem panaszkodhatok a nők terén, legalábbis eddig nem volt gond, de ahogy öregszem azért egyre kevesebben lesznek, egyre kevesebbnek jövök be (tudod sörhas egyebek :-))

    A munkám terén abszolute nem számítok sikeresnek, legalább is ha saját magamba nézek!
    Én is tudom magamról, hogy többre lennék képes, mégsem teszek érte túl sokat!

    Új ruha? Nemtudom, ez egy adottság. Kevés ruhát veszek, de azokat nagy gonddal válogatom ki, és ált. nem akkor veszek meg valamit, amikor szükség van rá, hanem akkor amikor nagyon megtetszik.

    Főzni nem nagyon szoktam! :-DDDDDDDD

    Régebben sikeresnek indult az életem, a zenei pályán több, nagyobb tömeg elött is felléptünk, és egész szép sikerünk volt. Sajnos ez véget ért, mindenfajta eredmény nélkül (értsd nem jelent meg semmilyen anyag a nevünk alatt)

    Rájöttem, hogy az embernek SOKKAL többet kell tennie a mai világban, hogy sikeres legyen, nem elég pár haver, pár jó szám, pár csini ruha.
    Ebből kell kiindulni, hogy meg kell próbálni MINDENT beleadni.
    Én eléggé ellustultam, remélem még nem késő a visszájára fordítani a helyzetet, hisz elég sok idő áll még elöttem és szerintem elötted is!