Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • a.carkey
    #186
    Nu baz!
    Ez durva lenne. A következő "törpént" a megjelenési dátumokkal:

    A "www.EBGames.com"-on kettő is van ... :):

    (Durva lesz) az egyik:

    2003. augusztus (!!!) 14.
    a másik:
    2003. június 25.

    A "www.gamershell.com"-on pedig:

    2003. június 24. az amerikai megjelenési dátum.

    Ha az EBGames-est meglépik, akkor valószínűleg baszhatják a sikert. Így tuti, hogy ismételten nem lesz normális játék a nyárra!!!

    Én speciel meg akartam venni, de ha ezt meglépik, én tutira nem veszem meg náluk. Az apjuk farkával szórakozzanak!!!
    Ezer %, hogy a SE Galaxies miatt lesz a csúszás. Úgy gondolták, hogy ha most jön ki szinte vele egyidőben az SWG reklámhadjárata megteszi a magáét és nem fog a Republic akkorát durranni, mint amekkorát durranhat augusztusban, amikor az SWG láz alább fog hagyni. Azt hiszi az Eidos, hogy a goldon lévő új Lara Crofttal majd nagyobb sikert érhetnek el. Qurva anyjukat. Az SWG-t képes a Lucasarts a jelenlegi - sokak szerint erősen béta - állapotában legalább amerikában piacra dobni, az Eidos meg nem kockáztat. Dögöljön meg, ha nem adja ki az először kihírdetett időpontban. Gondoltam kicsiny közösségünk szétmultizza a fejét a Republiccal (én speciel az SWG-ért való várakozási időmet nagyon szívesen kitöltöttem volna vele), erre először bugfix időt kérnek, 1-2 hétre (na persze, ezt eddig nem tudták???), majd napvilágot lát ez az undorító dátum. A Q.A.!!!