USB nyomtató installálása
  • kisviku
    #19
    Namost mivel három hp nyomtatóm is van abból kettő Win98 alatt fut,megpróbálok segíteni.
    Sajnos a win98-ban még nem nagyon jó az usb-s automatikus felismerés ezért javaslom hogy a gyári utasítások szerint járj el.Gondolom ez volt az első.Ugye én is úgy kezdtem ,hogy haha kipróbálom a híres nevezetes usb "plug and play" okosságot.Namost ha ezt winxp alatt teszem tehát nem rakok be semmilyen cd-t, drivert nem rakok fel,akkor okés is a dolog mert alapból felismeri.Win98-nál érdekesebb.Ha a cd-ről nem megy,érdemes a manuális módot megpróbálni,tehát nyomtató hozzáadása,stb.Ha drivert kér,próbáld a cd-n levőt megadni neki.Nekem a cégnél van egy Hp 950 és egy 959c nyomtatóm és ott asszem volt egy olyan könyvtár a cd-n, hogy "win98usb"Ebben van a driver ha usb-n használod.Itthon Hp Photosmart 7550-es csücsül,de winxp alatt.Gond nélkül megy, a drivert csak a biztonság kedvéért raktam fel.Hálózatban megosztott és a másik gépen win98 van.Tudom sok újat nem mondtam el,de remélem segít ez is.Ha van még gondod,írj bátran.