Terminator 3 a film
  • Vlala #1024
    Sajnos elég nehéz bakit keresni egy olyan filmben, amely maga egy nagy baki.
    Az elsőben visszaküldenek egy embert az időben, hogy semmisítse meg a robotot, amelyet szintén visszaküldtek... aztán ez az ember lesz annak az apja, aki visszaküldte? Ez már maga a végtelen ciklus, a második részben egy átprogramozott terminátor (mert ugye, azokat olyan könnyű programozni, nekem is van otthon :-) )megint visszajön, hogy a második visszaküldött robotot semlegesítse. Ez "szakértők szerint" a legjobb T-film, ezért nem szívesen kötök bele. Aztán jött a harmadik rész, amit majdnem komolyan vettem. Egészen a mellnagyobbítós Terminátor-kisassony vagy Swarczi első napszemüvege látásáig. Innentől a film nálam átkerült a paródia kategóriába, és egész jót szórakoztam azon, hogy szétvernek egy komplett vécét egymás fejével, meg a halottaskocsis jelenet... kész.
    Aztán jött egy komolykodós rész, amikor a Tx átprogramzza Schwarzit (Skynet, változtasd már meg a jelszót, nem kellene egy gyilkológépnek az 12345-öt adni állandóan :-) ) amitől az megindul Connorék ellen, miközben figyelmezteti őket, hogy meneküljenek (miért is?) Aztán, miután puszta kézzel tk-ra tör egy Jeep Chreokee-t, mit csinál? Persze, lefagy! Miért kellett Bill Gatest bevonni a Skynet fejlesztésébe? És ezután jött az újabb hidegzuhany: kiírja magának (ez a kedvenc hülyeségem a Terminátor-sorozatban), hogy rendszerhiba, reboot. Tuti, nem?