• sztavrosz
    #22
    Jól beszélsz! Steve Jobs nem egyszer bebizonyította a világnak, hogy nem hülye gyerek. Szerintem ez egy életképes dolog lesz, bár azt is valószínűnek tartom, hogy a magamfajta csóró gyerekeknek marad a KaZaA, WinMX stb. De nekem is az a véleményem, hogy nem ez a jó megoldás (pl. amikor letöltesz vmi filmet és zenét és jól kibaxnak veled, mert csak a filenév az amire te gondolsz), és nem azért mondom ezt mert zavar az illegálitás. És abban is van igazság amit Zenész23 barátunk mond, csak azt a számot veszed meg amire igényt tartasz, és nem mindenféle hulladékot. Sodinak meg annyit mondanék, hogy Steve Jobs ügyelt arra is, hogy sok népszerű előadónak egyes számai (pl. Eminem), csak innen letölthető ill. megkapható, úgyhogy a fanatikusok, gyűjtők és egyéb zenebuzik az újdonság varázsa után is kitart a rendszer mellett. Mert, ha kikerülünk a bolygóközi térbe, akkor anyag, energia és erő nélkül... És, ha ezek közül csak egy is hiányzik, akkor itt csak pusztulás lesz. Szerintem. :)) Teccik érteni???