• Dredd
    #26
    Most az a szerencsétlen elmebeteg lett hirtelen a felelős mindenért? :) Ugyanmár, ha ő lenne a háttérben, miért pont Kína? Amúgy szerintem is egy felfújt dologról van szó, kínában lakik a Föld lakosságának az egyhetede, több mint egymilliárd ember (100 magyarországnyi!), ebből megfertőződött kb. 10.000, meghalt 150... szerintem a járvány ott kezdődik, mint a középkorban a fekete halál... meghalt bele Európa lakosságának majdnem a fele! Fajvédő barátainknak: mi tartja vissza a magyarokat attól hogy szaporodjanak? Kínában sokkal szegényebbek az emberek, a gyerekvállalás nem pénzkérdés (elvileg). Ellenben az önzés, ugye? Nehogymá egy gyerek miatt kevesebb pénzem legyen, inkább haljon ki a magyarság, ez ma itt az uraldkodó nézet, nagyon kár, de senki más nem tehet róla, csak mi, magyarok!!! Amíg a nőknek fontosabb a karrier (nem egy ilyet simerek), mint az hogy anyák legyenek, amíg a gyerekvállalást a pénztől teszik függővé a párok (majd ha megteremtem az egzisztenciát rá), addig fogyni és fogyni fogunk. Kár értünk?