Minden amit a fogászatról tudni szeretnénk!
  • Adam69852
    #42
    majd a másik fogam ugyan az de a másik oldalon abbol meg kiesett a tömés.. doki asztmondja hogy asse lehet megmenteni de nem mentem vissza majd egy évig. :D Semmi gondom nem volt azzal a fogammal addig. Aztán anyám mondja hogy éppen kikéne próbálni egy uj cuccost és ingyen lenne én meg hogy aké. Megint kaptam 3 lidokain löketet csak most mindkét oldalra hátulra az izomba grrrr nagyon szar volt váá még emlékezni is. A 3.at meg az inyemre csurgatta nem tom mért :D de vicces érzés volt :D
    Aztán mondták hogy öblitsek de majdnem leköptem az asszisztenst hehe me amugy tök laza voltam és egybQl hatott a dolog.érdekes... vagy 1 órát voltam bennt mert fúrás helyett a kapirgálást választottam. Ez az uj cucc egy ilyen maró xar volt amit benyomtak a fogamba és megvárták még feloldja a tömés réteget. Majd elkezdte kaparni egy ilyen vacakkal nem tom mivolt az de sokáig tartott aztán szépen betömte és miostmár nincs gáz vele. ennek azért örülök de sajna nem soká vissza kell menni mert egy másik fogamban kezd szarozni az ideiglenes tömés ami már 1 éve van :D hehe de amugy nincs gond avval se csak a hidegre kurva érzékeny