• Zsoltee
    #19
    Igazából ez megint egy nagy nagy átb...ás volt a kormány részéről. Tisztelt Miniszterelnökünk nagy lelkesedéssel bejelenti a 25%-os internetdíj csökkentést, de azt elfelejti közölni, hogy ez csak a betárcsázós internetre vonatkozik, ami valjuk meg aki igazán internetezik (olvas,dolgozik, netalántán játszik, sőt még le is akar tölteni) az nagy ívben elkerüli ezeket. Megint egy sunnyogós félmegoldás, ugyanis aki nincs elengedve annyira sem anyagilag hogy 10 rugót kifizessen havonta netre, annak meg kell elégednie a gyakorlatilag használhatatlan dial-up nettel (persze erre azért a nagy többség rájön idővel). Liu Kang hozzászólása is idevág, minek fizzessen az ember ha van ingyenes is ugyanebbe a körbe tartozva.
    Szóval én is megörültem amikor meghalottam a hírt, számoltam is hogy most akkor havi 12 helyett majd csak 9-t kell fizetnem ennek az átkozott UPC-nek, de ebből az álomból hamar felébredtem. Ettől függetlenül jelen pillanatban a fent említett szolgáltatón kivül máshol nem tudok előfizetni, tehát jobbat nem tudok választani, így maradok a drágábbik félmegoldásnál, ami többé kevésbé azért használható is valamire. Na Bye.