Felhasználói könyvek.Vélemények, kritikák, ajánlók.Melyiket érdemes, melyiket nem?
  • Dynamic
    #6
    Fodor Orsolya - Dreamweaver 4 kézikönyv:Ez a könyv is abszolút kezdőknek készült.Bár a könyv nem vastag(lehet, hogy épp ez a jó), mégis elég aprólékosan bemutatja minden menüpont, minden egyes elemét.A témakörök végén kidolgozott feladatok vannak, ami hasznos az ilyen témájú könyvekben.Ezt is nyugodt szívvel tudom ajánlani minden kezdőnek(!).Alapozáshoz tökéletes.
    8/10
    Angster Erzsébet - JavaTermészetesen ez is kezdőknek.Én nagyon szeretem Angster Erzsébet könyveit, mert elég szájbarágósan elmagyaráz mindent ami a témához hozzátartozik.Ez igazi tankönyv!Bár maga a Java picit keményebb dió, mint a felhasználói programok, akinek van egy minimális programozási tapasztalata(magas szintű prog. nyelvek), az aránylag könnyen fog haladni vele.Ami még tetszik a könyvben, hogy amikor példákat sorol fel mondjuk a változó deklarálásra, akkor a szélsőséges példákat is megemlíti, ami segít jobban megérteni azt.Leckék végén az elmaradhatatlan tesztek, feladatok, megoldásokkal.
    10/10