...Riddle of the Sphinx 2
  • scynetyc
    #7
    Nem vagyok kinyulva a grafikával/abit st6 1400 mhz proci 512 sdram Ati Radeon 9000 vga-val/.
    Ha jól veszem ki akkor régész vagyok és van egy sofőrőm, aki szállit helikopterrel ,hajóval ill. terepjáróval. Az ő személye ugy nézki emberi.Irányitásában az nem tetszik,hogy klikk egyet és máris 50 méterrel közelebb vagyok a célhoz,nem ugy mint asszem az atlantis 3 volt amikoor ugymond lágyan végigment a karakter az uton.Összeszedtem vagy 5 koponyát ami kulcs lesz szerintem és még jópár dolgot de eyenlőre dunctom nincs mit kell vele csinálni. Számomra a tengeri térkép a szél i.. hosszusági fokokkal teljesen érthetetlen,mert hiába merülök le bárhol,sehol nem találok semmit. Jó volna tudni hogy a vagy 5 helyszin kapcsolodik-e egymáshoz.Eleinte nem tetszett a játék, majd mikor sokmindent találtam, kezdett egtetszeni,de miután stagnálok egyhelyben igy kezd ismét elmenni a kedvem.Pl. a piramisnál van lezárt ajtó,de feszitővas sehol, vagy van egy kodos ajtó,de kód sehol. Jobban mondva biztos van valahol de az még rejtély ,hogy hol. A Maya könyvbe belenézve, ha kombinálgatni kell azzal a rengeteg figurával akkor nekem lőttek.