Hogyan lehet?
  • kérdező00
    #62
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, filmet szeretnék kiírni amely iso fájlban már meg van kicsomagolás után.A probléma ott kezdődik, hogy rákattintok kétszer az ikon fájlra ekkor bejön a néro burning rom ami kitudjaírni ezt a dvd képet, és írnám ki dvdre erre fől kiírja azt, hogy irási hiba az egymenetes DAO fájl nem másolható. Na ezek után megpróbáltam azt, hogy beraktam ezt az iso fájlt damonba ezt megnyitván az itt található videots és audiots próbáltam beltenni egy külön mappába és innen kiírni dvd- re, eredmény úgyanez a probléma merült fel. Na végső elkeseredésemben vettem DVD+R es lemezt és csodák-csodájára kiírta az iso fájlt simán és még külön mappába sekellett átraknom. Még annyi, hogy amit korábban használtam DVD-R es lemezt kiírásnál írási sebességnél szerepelt max., 2,4, 2, irási gyorsaság ellenben a DVD+R a normális max, 8, 4, 2, 1, irási sebesség közül lehetet választani. Mi lehet a probléma és mi a különbség a DVD-R és DVD+R es lemez között, mert régebben a DVD-R es lemezre is tudtam kiírni filmeket. Előre is köszönöm annak aki csak elolvasta a problémámat, de külön köszönet annak aki probálkozik is segíteni!