Szal...
  • Sephi
    #2
    Szeretnem veletek megosztani eletem tan egyik legremesebb torteneset. Mint tudngyatok (egyesek) en Nagyvaradi vagyok de fel szoktam jarni Kolosvarra ami kb. 3 oranyira van az en varosomtol. Mikor utaojara lementem (azaz tegnap) oda szerintem a legremesebb dolgot hallotam.

    Egy lany koleszben ami kolosvaron talahato borzasto gyilkossag tortent. Megoltek egy 2 eves lanyt. Ez meg eddig tan nem is annyira erdekes.

    A szobatarsa a lanynak Pentekenkent haza szokon menni falura es igy tett ez alkalommal is. Este 7 orakor elment az alomasra de valamit elfelejtett es viszafordult a koleszba. Amikor benyitott a vilany le volt kapcsolva es gondolta hogy a szobatarsa alszik igy nem kapcsolta fel hanem gyorsan kivette a szekrenybol ami kellet neki es szepen element.

    Tegnap este a aldozat egyik baratnoje a koleszbol furcsalta hogy a baratnoje nem nyit ajtot. Pedig telefonalt is neki es halotta hogy csorog bentrol. Sot ha elment volna akkor a kulcsot lent kelet volna hagynia a portan. Benyitot de sotet volt ezert felkapcsolta a villlanyt es elmondasa szerint alitolag spontan elajult. Ket masik lany koleganoje lelte meg az eleajult lanyt az ajtoban es ok is bementek hogy megnezek mi van.. Azonnal jelentetek az esetet.

    a furcsa dolgok a storyban a kovetkezok. Amikor a rendorseg atkutatta a szobat a falra volt irva verrel a kovetkezo szoveg : "Szerencsed hogy nem gyujtottad fel a villanyt mert kulomben teged is megoltelek volna"

    Ez persze az aldozat koleganojenek szolt aki gondolhatjatok hogy be van most szarva. A masik fura dolog hogy akarhanyszor valaki elhagya a kollegiumot lent kell hagya a kulcsot a portan. Az aldozat szobatarsa becsukta az ajtot mikor penteken elment megis nyitva volt az amikor a masik lany ( egy baratno aki elajult ) benyitott.

    Szoval vagy belso dolog volt vagy valaki bessurrant.

    Nah most kerdem en. Ha filmben lett volna szar kis kriminek minosul. De ez igazabol tortent meg egy johiru kolegiumban!!!!