!!!!LG CD ÍRÓ PROBLÉMA!!!!
  • Palinko
    #36
    kérek minden kedves regényolvasót és PC szakértőt,hogy olvassa el eme cseppet sem jelentéktelen terjedelmű művet,amit írtam.......

    na szóval egy ismerősömnél a gyerekeknek sikerült elbaszni egy LG gyártmányú cd olvasó gombját. elmentem hozzáuk hogy felmérjem a helyzetet,szétdobtam a gépet,meg az olvasó,írót is...(miután elmentem jelezték,hogy nem működi az olvasó) ok,ma megyek hozzájuk és egy olvasztópisztoj se gítségével visszavágom a gombot... próba,a gomb műxik... rendbe,próbáljuk ki az olvasót.. berakok valamit találomra,nézem my computeron keresztül és kifagy.... aszemét másik cd,kifagy... na épp érdekelt,hogy fel-e bírom rakni az xp-t,hát nem sikerült,2 fajta cd-vel is próbálkoztam... hazaszaladtam a cd,dvd írómért és azzal bootoltam az xp-t.na ok új winfos,minden indul programok ok,ghost mentés készítve... visszarakom a cd,olvasót,kifagyasztja a dolgokat,total commandernál is ugyanez a helyzet. a fenébe is,eljön a próbálgatás ideje,cserélgettem az interface-kat,semmi... ezért jöttem ide a fórumozókhoz. remélem segítetek

    ui. egy olvasó íróról volt szó. valami LG HL.....