Tapasztalatokat kérnék ezzel az oprendszerrel kapcsolatban!
  • item
    #31
    Az első benyomások nem rosszak, de sajnos amit annak idején a lindows- cég elkezdett hirdetni,mármint azt hogy olyan cuccot dobnak a piacra amin a linux-os és a windows-os programok egyarán futtathatóak, na az igazából mostanságra nem jött be nekik! Ugyanis a korábbi verziókban még integrálva volt az a WINE nevü rész ami ugye a windows-os programok futtatásával foglalkozott volna,de az újabb verziók már nem is tartalmazzák! Ez ugye egy debian alapu linux, és ha jól látom, akkor ez a jövőben már csak egy újabb linux disztribúció lessz! Amiből ugye már dunát lehetne rekeszteni! De azért még reménykedem hogy a fiuk magukhoz térnek és változtatnak a felálláson,mert ezzel kerültek be a köztudatba, hogy majd jól segberúgják a MS-ot az oprendszerükkel. Én igazából a beépitett netscape 7-est tesztelgettem,meg az mp3 lejátszást,filmek lejátszását,meg a word-ot próbálgattam kissebb nagyobb szerencsével elindítgatni! A telepítő része elég alap, nem igazán kérdezget! Hát így elsőre ennyit, majd még írok! Pá