szerintetek megéri ?
  • Alexease
    #30
    A GS-rol.

    Minden honapban valogatok, tobb ujsagot szoktam megnezni (GS, Chip, PC World, PC Format, PC Guru, PC Games stb.), es max. kettot veszek.
    Ha szamit valamit a statisztika (persze ez egyeni izlest takar), akkor azt kell hogy mondjam, hogy GS-t, legalabb 1.5-2 eve nem vettem. Egyszeruen nem volt benne/hozza semmi ertelmes, hasznalhato.

    A masik a nagy arcuk. GS DVD. Erdekelt, nem vettem meg, koltson kertem.
    A DVD felet, valami ilyesmi tette ki: a "kolkok" az ujsagnal, szep nagy, ceges nyugati kocsival, kikocsikaztak a Franciakhoz (ha jol emleszem) egy - szamomra - ismeretlen kiallitasra. Az utazasrol csinaltak egy olyan 300-400 Mbyte-os filmecsket. Hogy milyen jo nekik, milyen jo az auto, kapcsolgattak a legkondit, meg ilyen es ehez hasonlo faszsagok. A kiallitas szinten ilyen szinvonal. A csajok a teriteken. Tonna szam, kepek a nokrol. Hasznos info, demo, kepek, stb az semmi.

    Es meg hasonlo 100Mbyte meretu ertelmes filmek. Pl. hogy tegyunk tonkre billentyuzetet, telefont, monitort stb. Pl. beleolvasztott egy radio telefont egy bill.be. Ezt vegeig nezheted 20 percben.

    Az ujsag ara (~2000HUF), arra megy el, hogy 3-4 ember utazgat pl. Los Angelesbe. De egy normalis jatekot nem tudnak kiharcolni.

    (A PC World 1190 HUF, 3-4 CD-vel. A GURU ~1500 2-3 CD-vel, altalaban hasznalhato, jo jatekkal.)

    Ez jo hosszu volt. Egy kicsit beragtam rajuk:))) De nem csak e miatt...